دبستان دوست داشتنی حضرت ابوالفضل (ع) شعبه 1 - شهرک شهید کشوری

مانور زلزله - 8 آذر ماه 1400

با فرا رسیدن 8 آذر ماه، مثل هرساله مانور زلزله در همه مدارس کشور برگزار شد.

در دبستان حضرت ابوالفضل (ع) نیز مثل هرسال مانور زلزله، به کمک دانش آموزان عزیز و با زحمات کادر محترم به بهترین شکل برگزار شد.

در این برنامه با شبیه سازی شرایط زلزله و مشکلات احتمالی آن، نحوه واکنش صحیح در هنگام وقوع زمین لرزه و اقدامات ایمنی لازم به دانش آموزان آموزش داده شده و توسط آنها تمرین می شود.

با انجام این تمرینات، آموزش ها در ذهن دانش آموزان ماندگار می شود به آنها کمک میکند در مواقع خطر واکنش صحیح را داشته و جان خود و دیگران را نجات دهند.

در پایان نیز آقای فدا مدیریت دبستان با اهداء جوائزی از دو نو آموز پیش دبستانی که در اجرای این برنامه با مربی بهداشت و کادر مدرسه همکاری کرده بودند قدردانی کردند.

آموزش های ایمنی و آتش نشانی در دبستان حضرت ابوالفضل (ع)

روز یکشنبه مورخ 7 آذر ماه 1400، پرسنل فداکار سازمان آتش نشانی با حضور در مدرسه موارد ایمنی در مواقع مواجه با حوادث، سوانح و آتش سوزی را به بچه آموزش داده و به سوالات آنها پاسخ دادند.

همچنین دانش آموزان از نزدیک با امکانات و تجهیزات خودروی آتش نشانی آشنا شدند.

در پایان این برنامه نیز مدیریت محترم دبستان حضرت ابوالفضل (ع) جناب آقای فدا، هدایایی به رسم یادبود و به عنوان قدردانی از زحمات این عزیزان به ایشان اهدا کردند.

اولین حضور رسمی دانش آموزان در سال تحصیلی جدید

با صدور بخشنامه رسمی وزارتخانه آموزش و پرورش مبنی بر حضور فیزیکی دانش آموزان در مدارس از اول آذر ماه، مدیریت و کادر اداری و آموزشی دبستان حضرت ابوالفضل (ع) نیز با آماده سازی فضای مدرسه از هر نظر با آغوش گرم پذیرای دانش آموزان بودند.

آماده سازی محیط دبستان برای حضور دانش آموزان

چاپ اثر استاد نیلی در کتاب "بزرگانی از هنر ایران"

در آخرین روز هفته کتاب با رو نمایی از نسخه جدید کتاب فاخر "بزرگانی از هنر ایران"، از هنرمندانی که آثارشان در این کتاب منتشر شده بود، از جمله استاد گرانقدر دکتر میثم نیلی تجلیل به عمل آمد.

آشنایی با منتخبین شورای دانش آموزی - سال تحصیلی 1400-1401

آشنایی با منتخبین شورای دانش آموزی - سال تحصیلی 1400-1401

نمایشگاه نقاشی 13 آبان - پایه ی سوم

نمایشگاه نقاشی 13 آبان - پایه های پیش، اول و دوم ابتدایی

اولین جلسه اولیاء و مربیان در سال تحصیلی 1401-1400

اولین جلسه اولیا و مربیان در سال تحصیلی جدید در دفتر دبستان دوست داشتنی حضرت ابوالفضل (ع) روز جمعه ۱۴ آبان ماه 1400 برگزار گردید.

دراین جلسه گزارشی از فعالیتهای مدرسه طی دو ماه گذشته ارائه شد و همچنین انتخابات هیئت  رئیسه انجام گرفت و جناب اقای مهندس بیغمیان به عنوان رئیس انجمن و جناب آقای دکتر خاتون آبادی به عنوان نائب رئیس انجمن انتخاب شدند.

جشن نقاشی همگانی به مناسبت یوم الله 13 آبان

گردهمایی دانش آموزان برای ساخت یک نقاشی و یادواره هنری زیبا و یکپارچه به مناسبت روز 13 آبان و به نشانه یکپارچگی و همبستگی فرزندان انقلاب، با حضور و راهنمایی هنرمند عزیز استاد نیلی و سرکار خانم غنی.